Kargo Teslimat Bilgileri

KARGO BEDELİ MÜŞTERİYE AİTTİR!

Bu Satış Sözleşmesi; İzmir Şekerim Şeker ürünlerinin yayınladığı www.izmirsekerimseker.com  internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlere yönelik hazırlanmıştır. www.izmirsekerimseker.com üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.
01. www.izmirsekerimseker.com 'dan kredi kartı (Visa, Mastercard) veya banka havalesi ile alışveriş yapılabilir.
02. Kredi kartından ödeme alındığı an veya banka havalesi www.izmirsekerimseker.com hesabına ulaştığı an sipariş geçerli sayılır. Kredi kartı veya banka havalesi bilgilerinin onayı alındıktan sonra, sipariş kargo firmasına teslim edilir. Sipariş kargoya verildiği zaman, www.izmirsekerimseker.com e-posta göndererek tüketiciyi haberdar eder. Stokta bulunmayan ürünler bu e-posta'da belirtilir.
03. Banka ile www.izmirsekerimseker.com sistemi paypal olarak bağlantı kurar. Kredi kart bilgileri www.izmirsekerimseker.com sitesinde kayıtlı tutulmamaktadır. Bilgiler 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileri www.izmirsekerimseker.com web sitesinde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.
04. 100 tl ve altındaki tutarlarda Kargo bedeli müşteriye aittir.
05. 5 iş günü içinde hesaba yansımayan banka havalesi ile yapılan siparişleri geçersiz sayılır.
06. www.izmirsekerimseker.com 'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.
07. Teslimat, tüketicinin adresinde tüketiciye, siparişte belirtilen kişiye ya da kimlik bilgisi kontrolü ile tüketicinin birinci dereceden yakınına yapılır.
08. Paket teslim alınırken kontrol edildiğinde, hasar olduğu görülürse, paket kabul edilmeyip kargo görevlisine tutanak tutturulur. Tutanak 0505 8336593 telefon aranarak bildirilir. 
09. www.izmirsekerimseker.com söz konusu olabilir. Bu durumda; www.izmirsekerimseker.comna iade edilir.
10. Hatalı veya eksik teslimat durumunda 0505 8336593 numaralı telefondan veya iletişim linki aracılığıyla www.izmirsekerimseker.com 'a bilgi verilir. Hatalı veya eksik gönderilen ürün ( stoklarımızda bulunmama hali dışında) tüketici adresine teslim edilir. Teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde geri gönderilen ürünlerin kargo bedeli izmirsekerimseker.com tarafından karşılanır. 7 günü geçen süre söz konusu olduğunda kargo bedelini tüketici karşılar.
11. Tüketici siparişini, kargoya verilmeden önceki aşamada iptal edebilir. 0505 8336593 numaralı telefonu arayarak ya da iletişim linkini tıklayarak bir mesaj ile sipariş iptal edilebilir. İptal talebinde tüketicinin sipariş numarası belirtmesi gerekir.
12. www.izmirsekerimseker.com 'da satışa sunulan tüm ürünler, üretici veya ithalatçı firma garantisi altındadır. Değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.
13. Tüketici satın aldığı ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilir. İade edilen ürünlerin, orijinal ambalajı zarar görmemiş / açılmamış olması gerekir. Orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajda açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlarda ve ürünün tüketiciye teslim edildiği hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve ürün bedeli iade edilmez. Tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz. Ürün iadesi için; tüketici iletişim linki aracılığıyla mesaj göndererek ve 0505 8336593 numaralı telefondan izmirsekerimseker.com 'u arayarak bilgi verir. Ürünü iade edilirken, faturası ile birlikte geri gönderilmesi gerekir. İade durumunda kargo bedeli ürünü satın alan tarafından karşılanır.
14. Müşterinin kullandığı  internet bağlantısı; teknik nedenlerden kaynaklanan ürün bilgisi ve fiyat bilgisi hatalarından www.izmirsekerimseker.com sorumlu değildir.